O mně

Něco málo o mně …. jsem 39-letý chlap, který převážnou pracovní dobu a pracovní život proseděl v kancelářské židli a pohybu věkem ubývalo. Když jsem před 5 lety změnil život z korporace do veřejného sektoru (pro většinu nepochopitelné), začalo více stresu a cokoliv sladkého mě z tohoto špatného snu vysvobodí. Poslední 3 roky v jedné veřejné instituci proměnily tyto sny v realitu váhového ukazatele 112kg při výšce 188 cm. Představa, že po celém dni ještě mám navštívit fitko nebo bazén byla pro mě už nereálná, chtěl jsem klid od lidí a ticho. 

 

Když jsem se ocitl tváří v tvář realitě svého zdravotního stavu, byl to signál veřejnou správu opustit a vrátit se do business prostředí.

 

Rozhodl jsem si pro fintech startup, kde vše začínalo a já se dostanu do pracovního prostředí mezi lidi, kteří nemají naučené fráze “To nejde. To nemůžete. Atd". Můj život se opravdu dostal do psychického klidu a začal jsem přemýšlet, že 112kg musí jít pryč. Shodou okolností několik známých začalo s ketózovou dietou a při pohledu na ně byla změna viditelná. Položil jsem si tedy otázku “Když to u nich funguje, tak u tebe by to nešlo?”, odpověděl jsem si “šlo” a začal zjišťovat možnosti.  

Proteinová dieta, keto dieta, ketonová dieta - výrazů více, ale cíl jeden.

Provozovatel IČ: 68712260