Vyhledat
  • Admin

#3 Sportem ke zdraví

Aktualizace: 16. lis 2019

Tento příspěvky bude asi nejkratší co tady najdete, ale přesto se o pár řádků pokusím.
Od nulového pohybu s maximálním výkonem cesty byt-auto-kancelář a zpět jsme se moc nepohyboval, ale vždy jsem měl vlny, kdy jsem si pořídil členství do fitka s tím, že prostě začnu. No jasně, že jsem musel mít vše co k tomu patří a jasný, že protein a různé doplňky stravy mi to všechno zařídí a ideálně mít svaly a ještě mít ploché břicho :)


Fitness centra mě milují

Zajímavé členství? Mají tam okna? Mají klimatizaci? Zaparkuji?

Živě si pamatuji situaci, kdy jsem 2 roky platil členství do jednoho fitness centra a po těch 2 letech jsem se rozhodl pro první návštěvu (objednávka členství byla online). Plně vybaven jsem na recepci předal kartu a položil jsem záludnou otázku "Kde jsou pánské šatny?", recepční se podíval na monitor, na mě a zase na monitor a s vyděšeným pohledem zvedl ruku a ukázal směr. Z toho jsem jasně pochopil, že majitel fitka má na stole mojí fotku s popiskem "Úžasný klient" a vždy při účetní závěrce fotu pohladí.


Nebylo vše špatně


Ať k sobě nejsem jen kritický, tak pohyb v podobě práce na chatě a občasné víkendové vycházky jsem měl, ale v celkovém součtu to moje tělo opravdu nezachránilo.


Jako dítě jsem dělal závodně běžecké lyžování, i když jsem dojel do cíle v době, kdy ho pořadatelé poklízeli, tak jsme se mu 2x týdně věnoval. Od páté třídy jsem navštěvoval sportovní školu, takže by se dalo říct, že nějaké sklony pro sport bych mohl mít, uvidíme ...

60 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce