Vyhledat
  • Admin

#4 Den "D" nastal

Když jsem po třech letech v náročné práci s vedením lidí skončil, protože jsem začal na sobě cítit, že se moje tělo řítí do problému, řekl jsem si, že bude potřeba začít něco dělat jinak. Jinak myslet, jinak jíst, jinak žít život tak, abych na tom světě ještě nějaký pátek byl.


Po měsíci volna a rozjímání jak dál pokračovat jsem si našel práci v menší firmě a začal se dostávat do psychické pohody, protože jsem se po x letech ocitl ve firmě, kde fráze "to nejde" neexistuje a všichni táhneme za jeden provaz.


Začal jsem si večer doma připravovat krabičky s ovocem, housku s šunkou, ovesnou kaši atd. Jídla, které nejsou závadné, ale váha na to moc nereagovala. K snídani juice, protože to je přece ovoce a mnoho dalších chyb, které prostě děláte, když máte základní informace.


Po měsíci této "změny" jsem se potkal se svým kamarádem, který se mi pochlubil, že začal s ketodiet a šlo to na něm hlavně poznat. S zaujetím jsem si vyslechl co musím, co můžu, co nesmím atd., nepřišlo mi to až tak děsivé. První zkušenost jsem měl s ketodietou cca před 4 roky, kdy jsem si koupil v lékárně od jedné firmy startovací box, ale ty jídla byla děsivá. Polévky jsem opravdu nedal a to vydržím hodně. V duchu se mi tato vzpomínka vracela, ale věděl jsem, že on je "mlsná huba" a tohle by prostě nedal.


Protože při 188 cm bylo 112kg opravdu hodně, rozhodl jsem se pro balíček Intense, kde je 140 porcí jádra na první fázi. Cena se může zdát vysoká, ale mimo zeleniny toho už moc nebude potřeba nakupovat. Protože jsem objednal ráno a zaplatil přes TWISTO, měl jsem druhý den balík k vyzvednutí. Den "D" může začít.


46 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce