Vyhledat
  • Admin

#6 Jdu do toho !!

Dříve jsme se o ketonovou dietu už jednou pokoušel a zakoupil jsem si "kufřík" na 14 dní a těšil se, protože fotografie jídel mě opravdu nadchla. Výrobce si 100% nepamatuji, takže tady nebudu dávat věty typu ... myslím si, že to byl Franta Keto atd., ale opravdu jsem se těšil. Myslel jsem si, že polévce ze sáčku se nedá nic zkazit, ale jak jsem zjistil, tak to bylo jen moje domněnka. Pamatuji si, jak jsem v práci v kuchyňce nasypal červený prášek do talíře, zalil horkou vodou a míchal. Vedle si kolegyně krájela rajčata do salátu a dala mi otázku "A to je co?", "hmm, to je rajčatová polévka" jsem odpověděl s pohledem na měnící se konzistenci v talíři. Jako hrdina jsem zasedl ke stolu a nabral první sousto. Těžko se to tady popisuje, ale v ten moment jsem přišel asi o všechny chuťové pohárky a hlavně o ideál, že na pytlíkové polévce se nedá nic pokazit. Zkrátím to - byl to hnus.

Požádal jsem kolegyni o druhé rajče co měla s sebou a smutně jsem si ho nakrájel.

Jediné co se dalo jist byl čokoládová pěna, což byl teda spíš puding, ale to bylo opravdu jediné. Jsme člověk co mimo křenové omáčky jí vše a klidně bych si dal smaženkou kobylku, ale tohle jsem prostě nedal. Mám pocit, že jsme to někomu daroval :))


Když mi za několik let (2019), můj bývalý šéf Hinza řekl o této dietě, tak jsem mu odvyprávěl mojí první zkušenost a připomněl mu, jak se mi v tobě smál, že budu konzumovat něco z pytlíku, když ví, že rád jím :)

on: ahoj, mám báječnou novou dietu

já: hmm, to zase budeš jít čínské polívky a křupat polystyrén?

on: nééé, tohle je lepší a je to fakt super

já: tak povídej

on: koupíš si už hotový kufr s jejich produkty a dle přiloženého vzorového jídelníčku to jíš + zeleninu

já: tvl, pytlíky z kufru už jsem měl a jak to dopadlo :)

on: tohle je jiný, vážně, podívej se na jejich web a jak dojedeš na návštěvu, tak ti to ukážu

já: OK, už se nemůžu dočkat (jsem si pomyslel ironicky s tím, že opět jeho další bláznivější nápad a tisíce v háji)


V dubnu 2019 jsem dal v práci výpověď, protože jsem se ocitl na fyzickém a psychickém dnu s cca 110kg váhy. Co teď? Co dál? ... Jedu na návštěvu za Honzou :)


Dorazil jsme na návštěvu s tím, že Honza otevře s větou "Dáš si kafe a buchtu?". Tak to se nekonalo, otevřel Honza, ale nový Honza, který měl viditelně o několik kg méně.

WOW, chci vědět víc a začnu, protože když to sní on, tak to tak hnusný nebude :)


Tím začal můj zájem o výrobce KetoDiet.


#ketozivotcom #ketodieta

77 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce