Vyhledat
  • Admin

#7 Chystám se na objednávku

Když už jsem se rozhodl, že změnu opravdu potřebuji a dám do toho vše, aby se to povedlo, tak bude potřeba kvalitní dodavatel a kvalitní podpora v průběhu deity. Jeden z faktorů bylo i to, že jsem preferoval českého výrobce s tradicí na trhu, nikoliv "přebalíkáře". Ano, zvolil jsem KetoDiet.cz


Chvíli jsem pokukoval na možnost si složení vlastního programu, což jsem po 10 minutách vzdal, protože se mi o tom nechtělo extra přemýšlet a taky jsem počítal s tím, že bych to stejně nakombinoval špatně. Jasná volba tedy byla nákup již hotového "kufru" v programu INTENSE pro první fázi. Výhody: vše připravené, levnější než jednotlivé. Proč INTENSE? Potřeboval jsem z 110kg shodit tak 20kg, takže prostě MAXvolba :)


Objednávku jsem provedl na jejich eshopu, protože mi to přišlo jasné a přehledné. Ocenil jsem možnost platby kartou a doručení přes Zásilkovnu, protože nejsem opravdu fanda České pošty.


Balíček mi přišel během velmi krátké doby. Po otevření na mě čekala nádoba proteiinu, balení chleba a těstovin a hromada sáčků. K tomu všemu šejkr, který má dole možnost vložení sypké směsi. Dále příručku pro první a druhá krok diety.


"Hmm a jak to budu dávkovat?" pomyslel jsem si, protože jsem čekal vložený i jídelníček na jednotlivé dny. Ten jsem naštěstí našel v sekci Klub Moje Ketodiet, kam jsem získal přístup po provedeném nákupu. Záhy jsem zjistil, že je tam toho mnohem a mnohem více, ale to se pokusím popsat v jiném příspěvku. Každopádně, pokud hledáte po otevření kufru vzorový jídelníček, tak tam není, ale je na webu KetoDiet.cz.


#ketozivotcom #ketodietcz

51 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce