Vyhledat
  • Admin

#1 Jak si tělo řeklo STOP

Aktualizace: 15. led 2020

Většina z nás si prošla několika dietami a často nesmyslnými dietami, které jsou nelogické nebo drastické a nereflektující náš fyzický a psychický stav. Jak jsem začal já?

Můj snídaňový parťák


Celé moje rozhodování o tom, že potřebuji změnu bylo v době, kdy jsem ukončil poměrně náročnou manažerskou práci, kde jsem od svého těla dostával jasné signály o tom, že se řítím do "průseru". Jak se tělo ozvala? Pamatuji si časté situace, kdy jsem si pamatoval, že jsem odjel z práce a najednou jsem byl doma nebo někde jinde. Co se událo mezi odjezdem a příjezdem jsem si vůbec nepamatoval. Někdy jsem odjel z práce autobusem, i když jsem do ní ráno přijel autem. Několikrát jsem na benzince natankoval, sedl do auta a jel. Naštěstí vždy někdo vyběhl a mával na mě, že něco není OK. Celkově jsem byl podrážděný a tzv., startovací na prví dobrou.


Všechno bylo špatně


Snídaně? Hmm, tak ty jsem nejčastěji řešil v místní kantýně pultového prodeje, kde se na mě vždy smálo několik chlebíčků s půleným vejcem. A protože jsem si říkal, že cestou do kanceláře by tomu jednomu chlebíčku bylo smutno, musel jsem mu vzít s sebou parťáka. V druhé ruce jsme odcházel s slazenou minerálkou s ovocnou příchutí. Když jsem do sebe ládoval chlebíčky, vždy někdo do kanceláře došel a měl potřebu řešit svoje problémy, které většinou končily tím, že mě to nas.... a bylo po náladě z dobrých chlebíčků.

Pokud jsem nedělal něco v kanceláři, měl jsem různá jednání, kde mimo kávy jsou často i sušenky a další neřestí.

Čas oběda nastal velmi brzo a protože stravovat se mimo areál byly téměř nulové zašel jsem si do místní jídelny, které znala pouze 3 hotovyky a the end. Možnost si nabrat zeleninu atd.? bohužel NE.

Svačina? To jsem neznal, nebyl na ní čas ani nálada, ale kousek čokolády a další kraviny, to se vždy našlo.

Po příjezdu domů jsme se pustil do večeře, ale z 80% jsme vždy namazal rohlík s pomazánkou nebo uzeninou a bylo hotovo.

A co bylo dál? druhá večeře, třetí večeře ..... asi to znáte :)


Co jsem nejčastěji nakupoval?

275 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce