Vyhledat
  • Admin

Koná se jojo efekt po keto dietě?

Aktualizace: 18. říj 2020

Když jsem si prošel všemi fázemi KetoDiet.cz blížilo se rozhodnutí jak dál, zda se budu krotit i dál a to nejen z důvodu váhy, ale také z důvodu zdravějšího životního stylu. Měl jsem vlastně tři možnosti:

  1. úplně vypustit proteinová jídla a vrátit se do starých kolejí

  2. pokračovat jen v keto-dietě

  3. udělat kombinaci dvou prvních možností


Rozhodl jsem se pro třetí variantu, tzn., vynechat ze života cukry a mouku. Kombinovat low carb stravu a proteinovou stravu. V praxi to znamená, že si upeču semínkový chleba, dám flákotu masa s zeleninou, jako svačinu si dám proteinový nápoj KetoDiet a budu využívat i jejich produkty KetoLife.



Když jsem se rozhodl, že potřebuji s váhou 110kg něco udělat, měnil jsem stresovou práci, kdy jsem pracoval často 12 hodin denně za klidnější pozici, kde jsem v 17 hod zavřel dveře a odcházel s čistou hlavou domů. Čas a vývoj firmy mě dohnal do situace, kdy opět dělám téměř 12 hodin denně, řízení týmu a odpovědnost mě dostávají opět do určité formy stresu, kdy je velmi tenký led si sáhnout po celé čokoládě a dalším "neřestem". Opak je pravdou, i přes náročnost své práce jsem si zachoval stravovací návyky 5x denně jídlo, vyřadit cukr a mouku. Váha je stejná jako v době "míru" a spíš jde dolů. Jestli si dám třeba na oslavě narozenin jeden kousek zákusku a přípitek? ANO, dám a přesto se JOJO efekt nekoná.



Ketodieta není jen dieta, je to taky možnost změnit životní styl a klidně přejít na "normální" jídla ve zdravější podobně. Vše je o Vaší hlavě a pokud si říkáte, že to nejde, tak to jsou výmluvy, jde to a nikdo jiný to za Vás neudělá. Pokud máte hříšné myšlenky, stačí se podívat na staré fotografie nebo oblečení z doby XXL a hned Vás chuť na čokoládu přejde, věřte mi.


#ketozivotcom #ketolife #ketodiet_cz #jojefekt

169 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce