Vyhledat
  • Admin

KetoDiet tablety?

Jak to tak v životě bývá, existuje skupina jedinců a skupin, kteří se rádi přiživí na cizím úspěchu a snaží se napálit důvěřivce. Proč o tom píšu?


Můj kamarád, který toužil po úbytku váhy se mě ptal, jak jsem s úbytkem popral já. Naše debata byla dlouhá a vždy jsem mu říkal, že jsem aplikoval a aplikuji ketonovou dietu od KetoDiet. Za 14 dní mi nadšeně volal, že už mu balíček z Anglie také dorazil, jen neví kolik tablet a kdy má užívat. Tato informace mě zaskočila, protože vím, že firma KetoDiet měla maximálně ochucovací tabelety na proteinové nápoje, nikoliv hubnoucí.

Začal jsem se vyptávat a bohužel jsem došel k tomu, že si za 1900 Kč koupil nesmyslný výrobek, který sice neublíží, ale rozhodně po něm hubnout nebude. Začal jsem googlovat a narazil i na odkaz Státní zemědělské a potravinové inspekce, kde tento povedený výrobek byl zařazen do rizikových výrobků s cílem klamání spotřebitele. Více informací naleznete ZDE.


Pokud opravdu chcete hubnout pomocí keto diety, ketonové diety, proteinové diety, věřte, že to není o tabletách, ale o úpravě jídel, nikoliv doplňků stravy apod. Využívejte osvědčené výrobce např. KetoDiet, které má svoje výrobky na svém eSHOPu.




2,199 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce