Vyhledat
  • Admin

Existují přílohy bez sacharidů?

Je možné použít přílohy pro všechny fáze ketodiety a ještě po? Dám si těstoviny, rýži nebo brambory? Kolik si toho dám, jsou to sacharidy, tak asi moc ne, ale třeba existuje jiné řešení. Je něco co se dá jíst, je to bez sacharidů, bez lepku, bez cukru atd.? Takovou otázku jsem si pokládal často a světe div se, ale ono něco takového opravdu existuje.
Jedná se o přírodní produkt z konjakového kořene, ten se rozemele a vznikne mouka. Často se tak můžete setkat i s názvem shirataki. U nás se prodává nejčastější jako různé formy těstovin - špagety, tagliatelle, rýže atd.


Co se týče nutričních hodnot, tak mají 4g vlákniny, 0,2g bílkovin na 100g. Ostatní hodnoty jako tuky, sacharidy, cukry, sůl = 0g.


Ať se jedná o těstoviny nebo rýži, tak je vždy prodáváno v nálevu, který je potřeba při použití vylít a samotnou přílohu propláchnout studenou vodou. Tím se zbavíte typického aroma. Pokud se ptáte, jakou mají tyto výrobky chuť, tak chuť žádnou nemají, je potřeba je zakomponovat do jídla jako - saláty, polévky, k masu atd.. Stačí je pak jen prohřát společně s hlavní surovinou a máte hotovo. Garantuji, že si opravdu pochutnáte, nemáte hlad a kaloricky jste na tom výborně.


Výběr z různých druhů, které používám já, já může najít ZDE


#ketozivotcom #ketofood #ketonudle

175 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

KetoDiet akce